Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

Uroczystość Trójcy Najświętszej

27 maja 2018 r.

  1. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej codziennie o godz. 17:30.
  2. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała. Uroczysta Msza święta o godz. 10:00, po której wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy ulicami parafii: Sępoleńską (droga wewnętrzna), Mieszka I, Kazimierza Wielkiego i zakończenie na boisku przy ul. Wojska Polskiego. Tego dnia nie będzie mszy o godz. 12:00. Do udziału w procesji zapraszamy poczty sztandarowe, dziewczynki sypiące kwiatki, dzieci komunijne, panów do baldachimu, służbę liturgiczną i wszystkich parafian. Próby sypania kwiatków we wtorek i środę o godz. 17:00.
  3. Dziękujemy parafianom, którzy zdecydowali się na przygotowanie ołtarzy.
  4. W czwartek od godz. 17:00 adoracja w intencji powołań do służby w Kościele.
  5. 01 czerwca w I Piątek miesiąca nawiedzenie chorych po domach od godz. 9:00, a od godz. 17:00 spowiedź pierwszopiątkowa.
  6. Od piątku o godz. 17:30 w połączeniu z nabożeństwem ku czci Serca Pana Jezusa procesja eucharystyczna przy kościele.
  7. W I Sobotę miesiąca po wieczornej mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi, a po nim całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu.
  8. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej: Tomasza Smaglinskiego, lat 32 z ul. Wł. Jagiełły 9. Wszystkich zmarłych Parafian i zmarłych z naszych rodzin polecajmy Miłosierdziu Bożemu.