Ogłoszenia Duszpasterskie

 

IV Niedziela Wielkanocna

07.05.2017 r.

 

 

 

  1. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej odprawiane są codziennie o godz. 17:30. Zachęcamy do jeszcze liczniejszego udziału.

 

  1. W poniedziałek 08 maja obchodzimy uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski.

 

  1. W czwartek o godz. 17:00 adoracja w intencji powołań do służby w Kościele.

 

  1. W przyszłą niedzielę 14 maja podczas mszy świętej o godz. 10:00 po raz pierwszy do Komunii świętej przystąpi w naszej parafii 40 dzieci. W związku z tą uroczystością prosimy Parafian niezwiązanych rodzinnie z dziećmi komunijnymi, aby wybrali dla siebie inną godzinę mszy świętej pozostawiając gościom miejsca w kościele.

 

  1. Poza instalacją grzewczą, także nowym oświetleniem świątyni daleko zaawansowane są również prace malarskie w kościele. Do pomalowania pozostała jeszcze kaplica, zakrystia i salka parafialna.

 

  1. Ofiary składane podczas najbliższych niedziel przeznaczone będą na sfinansowanie trwających prac. Wszystkim ofiarodawcom również indywidualnym składamy serdeczne Bóg zapłać za troskę o nasz wspólny parafialny Dom Boży.

 

  1. Dziękujemy także parafianom za dotychczasową pomoc w sprzątaniu kościoła. Ostatnie sprzątanie należeć będzie do rodziców dzieci komunijnych.

 

  1. W zakrystii jest do odebrania nowy numer Pielgrzyma, a na stoliku przy wyjściu jest także Mały Pielgrzym dla dzieci.