Ogłoszenia Duszpasterskie

 

XIX Niedziela Zwykła

13.08.2017 r.

 

 

 

  1. W poniedziałek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego.

 

  1. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte w naszym kościele zgodnie z porządkiem niedzielnym. Podczas każdej mszy nastąpi obrzęd błogosławieństwa kłosów zbóż, ziół i kwiatów.

 

  1. W czwartek wspomnienie św. Jacka. Od godz. 17:00 adoracja w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych, o 17:30 Różaniec i wieczorna msza w intencji Misji.

 

  1. W sobotę o godz. 17:30 Różaniec poprowadzi IX Róża, a po wieczornej mszy całonocna adoracja.

 

  1. Intencje mszalne można zamawiać w zakrystii po każdej mszy świętej. W najbliższym czasie jest sporo wolnych intencji.

 

  1. Od poniedziałku trwają prace związane z drugim etapem przygotowania kotłowni. Musieliśmy koniecznie wymienić kilka kaloryferów w domu zakonnym, zmienić kilka pionów na rury miedziane, wstawiony został nowy piec. Składamy serdeczne podziękowanie osobom, które pomogły posprzątać kotłownię, wymienić piece, wykonać część tynków w kotłowni i posprzątać teren przy kościele po wczorajszej burzy. W tym tygodniu zostały wymienione rynny przy kościele, które były już przerdzewiałe. Za wszelkie prace i pomoc jeszcze raz dziękujemy. Liczymy bardzo na ofiary na pokrycie trwających prac, aby przygotować wszystko na okres grzewczy.

 

  1. W zakrystii jest do odebrania nowy numer Pielgrzyma.