Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie

XXVI Niedziela Zwykła

30 września 2018 r.

  1. Od poniedziałku 01 października nabożeństwa różańcowe odprawiane będą w naszym kościele o godz. 17:30.
  2. Wyjątkowo we wtorek 02 października z racji Bierzmowania nabożeństwo różańcowe będzie po rannej mszy świętej. Tego dnia o godz. 17:00 podczas mszy świętej Ks. Prałat Marian Szczepiński w imieniu Ks. Biskupa udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Intencje mszalne z wieczornej mszy przeniesione zostają na godz. 17:00.
  3. W I Czwartek miesiąca od godz. 17:00 adoracja w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.
  4. W I Piątek miesiąca od godz. 9:00 nawiedzimy chorych po domach z posługą sakramentalną, a od godz. 17:00 okazja do spowiedzi świętej.
  5. W I Sobotę miesiąca po wieczornej mszy nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi i całonocna adoracja.
  1. W najbliższym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy: w poniedziałek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, we wtorek świętych Aniołów Stróżów, w czwartek św. Franciszka z Asyżu, w piątek św. Faustyny Kowalskiej.
  2. Podajemy do wiadomości i zachęcamy do udziału w Katechezach dla dorosłych i młodzieży, które rozpoczynają się w 30 września o godz. 19:45 w Kościele Gimnazjalnym w Chojnicach. Dokładniejsze informacje znajdują się w gablocie.
  3. Informujemy, że w dniach od 12 – 14 października w Parafii MB Królowej Polski odbędą się rekolekcje dla misyjnych Róż Różańcowych. Zachęcamy do uczestnictwa członków Żywego różańca z naszej parafii, a szczegóły znajdują się na plakacie w gablocie.