«

Gru 28

Plan Kolędy 2018

Plan Kolędy 2018 r.

 

Wtorek 02 stycznia godz. 16:00

  1. Makowskiego nr nieparzyste 1-15
  2. Makowskiego nr parzyste 2-18
  3. Witolda Looka i Szablewskiej
  4. Rydzkowskiego

 

Środa 03 stycznia godz. 16:00

  1. Goetdtke i Karpusa

   2.   Wolszlegera 2-8

  1. Okrzei nr nieparzyste 1-13
  2. Okrzei nr parzyste 2-12

 

Czwartek 04 stycznia godz. 16:00

  1. Kasprzaka nr parzyste 2-16
  2. Kasprzaka nr parzyste 30-18
  3. Kasprzaka nr nieparzyste 3-27
  4. Sobierajczyka i Sikorskiego

 

Piątek 05 stycznia godz. 16:00

  1. Łąkowa nr nieparzyste 1-15
  2. Łąkowa nr parzyste 2-16
  3. Ducha Świętego nr nieparzyste 31 – 7
  4. Ducha Świętego nr parzyste 32-2

 

Poniedziałek 08 stycznia godz. 16:00

  1. Prochowa nr parzyste 64-28
  2. Prochowa nr nieparzyste 71-35
  3. Obrońców Westerplatte nr nieparzyste 1-19
  4. Obrońców Westerplatte nr parzyste 2-22

 

Wtorek 09 stycznia godz. 16:00

  1. Aleja Brzozowa nr 33-47
  2. Aleja Brzozowa nr 49-61
  3. Aleja Brzozowa nr 63-83
  4. Powstańców Wielkopolskich 2-20

 

Środa 10 stycznia godz. 16:00

  1. Sępoleńska nr nieparzyste 33-55
  2. Sępoleńska nr parzyste 94-76
  3. Sępoleńska nr parzyste 54-74
  4. Sępoleńska nr parzyste 30-52

 

Czwartek 11 stycznia godz. 16:00

  1. Błękitnej Armii nr parzyste 2-24
  2. Błękitnej Armii nr parzyste 48-26
  3. Błękitnej Armii nr nieparzyste 39-1
  4. Zygmunta Augusta 1-20

 

 

 

Piątek 12 stycznia godz. 16:00

  1. Pomorska nr parzyste 2-28
  2. Pomorska nr parzyste 60-30
  3. Pomorska nr nieparzyste 1-25
  4. Pomorska nr nieparzyste 55-27

 

Sobota 13 stycznia godz. 12:00

  1. Jedności nr parzyste 2-30
  2. Jedności nr nieparzyste 1-19 i parzyste 50-32
  3. Wojska Polskiego nr nieparzyste 1-17
  4. Wojska Polskiego nr parzyste 2-20

 

Poniedziałek 15 stycznia godz. 16:00

  1. Czynu Zbrojnego Kolejarzy nr 1A oraz nr parzyste 2-26
  2. Czynu Zbrojnego Kolejarzy nr parzyste 28-44
  3. Czynu Zbrojnego Kolejarzy nr nieparzyste 1-31
  4. Batalionów Chłopskich 1-19

 

Wtorek 16 stycznia godz. 16:00

  1. Kazimierza Wielkiego nr nieparzyste 1-19
  2. Kazimierza Wielkiego nr parzyste 2-20
  3. Kazimierza Jagiellończyka nr parzyste 2-18
  4. Kazimierza Jagiellończyka nr nieparzyste 1-15

 

Środa 17 stycznia godz. 16:00

  1. Mieszka I nr parzyste 28 – 2
  2. Mieszka I nr nieparzyste 53-27
  3. Mieszka I nr nieparzyste 1-25
  4. Królowej Jadwigi 1-18

 

Czwartek 18 stycznia godz. 16:00

  1. Władysława Jagiełły 1-21
  2. Chrobrego nr parzyste 2-30
  3. Chrobrego nr nieparzyste 1-35
  4. Chrobrego nr nieparzyste 61-37